Co kupić w prezencie pod choinkę domatorowi? Garść interesujących pomysłów

Kupując podarunek pod choinkę dla bliskiej osoby na pewno powinniśmy kierować się głównie jej gustem. Jeśli przykładowo masz do czynienia z miłośnikiem aktywnego trybu życia, wówczas niemalże oczywiste będzie, iż podarujesz mu coś związanego ze sportem.

Finlandia

Autor: Jonas Van den Eynde
Źródło: http://www.flickr.com
Co jednak w wypadkusytuacji, kiedy masz do czynienia z osobą, która nie bardzo lubi sport [bryczesy dla jeźdźca] i generalnie stosunkowo rzadko wychodzi z domu? Sprawdź nasze pomysły podarunków dla domatorów!
Gry planszowe
W dzisiejszych czasach gry planszowe dla dorosłych przeżywają wyjątkowy renesans. Na rynku pojawia się mnóstwo tytułów, które mogą zainteresować właściwie każdego miłośnika planszówek – począwszy od klasyków w nowych wydaniach, jak na przykład Pokój 25, ale również zupełnie nowe pozycje jak dla przykładu Relic Tajemnica Sektora Antian. Jeżeli jeszcze nie słyszałeś o tej grze, bez wątpliwości musisz poczytać o niej opinie w internecie – aktualnie bije ona największe rekordy popularności, zatem bez wątpienia będzie świetnym pomysłem na podarunek pod choinkę praktycznie dla każdego. Dla ludzi, którzy dopiero zaczynają swą przygodę z planszówkami rekomendujemy takie gry jak przykładowo K2 gra, dzięki której z pewnością niemalże każdy szybko złapie bakcyla gier planszowych!
pomieszczenie

Autor: Jeff Djevdet
Źródło: http://www.flickr.com

książka zawsze jest dobrym podarunkiem

Jeśli nie zdecydujesz się na kupno gry planszowej, wtedy zdecydowanie niezłym rozwiązaniem będzie na przykład jakaś fajna książka – to prezent, który sprawdza się praktycznie zawsze. Jeżeli nie znasz dobrze gustu drugiej osoby, wtedy popytaj jego bliskich – to bez wątpienia ułatwi Ci podjęcie ostatecznej decyzji co do zakupu.