Coraz większy wybór interesujących dronów i akcesoriów do kamer Gopro

Aktualnie na rynku pojawia się coraz większy wybór współczesnych dronów. Poniektóre z nich ze względu na swoje niesłychanie duże parametry i perfekcyjny, twórczy design zasługują na szczególną uwagę. Do takich bezsprzecznie należy DJI Inspire 1, o którym zdecydowanie wolno rzec, że zachwyca każdą swoją częścią.

Dron DJI Inspire 1

Autor: DFShutterbug
Źródło: http://www.flickr.com
Dron ten posiada ogromnie bogate zaplecze techniczne i kapitalne wyposażenie. Proponuje stabilizację lotu, posiada wkomponowany GPS, samoczynne startowanie i lądowanie czy też telemetrię lotu. Ewidentnie jest to jeden z najlepszych i równocześnie najbardziej współczesnych dronów na współczesnym rynku. Na szczególną uwagę zasługuje również kamera z trzyosiowym stabilizatorem obrazu, jakie zdoła uchwycić materiały posiadające rozdzielczość 4K. Kamera ta może wykonywać zdjęcia ogromnie wysokiej jakości, do tego istnieje sposobność jej obrócenia o 360 stopni. Możemy również dostosować preferencje nagrywania. Dron DJI Inspire 1 ma istotnie ogromnie dobre parametry, co naturalnie przedkłada się na jego cenę. Nie ma co ukrywać – za tego dzisiejszego drona zapłacimy dość sporo.

Jeśli zaciekawiły Cię opisy w tym tekście, to kliknij w podany link oraz czytaj jeszcze (https://www.krevetki.pl/) dodatkowych informacji.

Niemniej biorąc pod uwagę fenomenalną jakość, dobre parametry oraz szykowny, współczesny image – kupno drona DJI Inspire 1 naprawdę się opłaca.

gimbal do gopro

Autor: Dave Dugdale
Źródło: http://www.flickr.com
Kupując drona, pożądane byłoby zapoznać się z propozycją akcesoriów, które również okażą się dla nas praktyczne, na przykład nowomodnych kamer i aparatów. Największą popularnością cieszą się dziś dzisiejsze kamery i aparaty Gopro Hero. To świetne urządzenia cechujące się wspaniałą wydajnością oraz nadzwyczaj dobrymi parametrami użytkowymi. Praktycznym urządzeniem zapewne okaże się profesjonalny gimbal do gopro, który cechuje się dobrym sporządzeniem i niesłychanie wysoką jakością. Mo www.gohero.pl/fy-g4-3d-gimbal . Ma doskonałej jakości silniki i specjalizowany kontroler przeznaczony do kamer gopro.