Czy w dzisiejszych czasach są jeszcze realni amatorzy rap?

Jakimi właściwościami odznacza się prawdziwy zwolennik muzyki? Tak, muzyki, nie żadnego konkretnego jej rodzaju, taki, który stara się być wciąż otwarty na nowe tendencje i zabierać ze świata muzyki maksimum. Czy powinien zaopatrywać się dużo płyt, wyjeżdżać na występy, zapisywać się na koncerty? Tak, to całość, ale co jeszcze.Jasne, że prawdziwy meloman nie zaspokoi się przegraną wersją płyty. Co prawda, nie musi w tych czasach już zakupować płyt CD, gdyż rządzą pliki mp3, jednakowoż za taki plik trzeba wieść opłatę.

koncert

Źródło: http://www.morguefile.com/

Z drugiej strony, właśnie po tym, z którego nośnika korzysta odbiorca można dojść do wniosku, ile oznacza dla niego muzyka. Czy ma w swojej kolekcji płyty CD, a kolekcja ta ciągle się powiększa, czy może zbiera płyty winylowe? A może po prostu podoba mu się dany utwór, ale zamiast kupić całą płytę zakupi sobie plik mp3? Patrząc na to uczciwie, to autentyczny wielbiciel muzyki postara się mocniej, może nie będzie zakupował nie wiadomo, ilu płyt, ale od czasu do czasu poświęci własne pieniądze na tradycyjny nośnik.

Nie będzie jemu również żal wyjechać na koncert swojej ulubionej grupy, choć jak wiadomo wiele koncertów to duży wydatek.

Zrobisz krok do przodu, jeśli zobaczysz, co ma praktyczna oferta (https://tdruk.pl/nasze-produkty/maseczka-na-twarz-z-wlasnym-nadrukiem). Przekonaj się, że naprawdę dane na niej zawarte są przydatne.

Nie będzie żałował pieniędzy na biżuterie rockową, metalową czy rapową (fajne breloki), wyda ostatnie pieniądze na ekstra brelok rockowy, metalowy czy rapowy. Nie pogardzi też fanklubem i jego członkami, będzie się z nimi widywał na różnego rodzaju spotkaniach, gdzie fani w chustach rockowych, metalowych czy rapowych (fajne czapki) będą uzupełniani przez fanów w czapkach rapowych, rockowych czy metalowych. Ogół zależne jest od tego, jaki to będzie spotkanie, lecz należy zauważyć, iż każdy z nich rządzi się swoja specyfiką.

Ale tak brnąc dalej w temat zastanawia jedna sprawa: czy na pewno są jeszcze tacy fani? Czy żyjąc w świecie, gdzie wszystko jest osiągalne online, nie liczy się posiadanie tylko osiągalność warto się starać, aby wydać ostatnie pieniądze na koncert czy płytę? Uzasadnione zapytanie, na które ciężko dać odpowiedzi, jednakże przeglądając ilość sprzedanych płyt zobaczyć można, że z każdym rokiem spada ilość chętnych, żeby kontynuować tę wspaniałą tradycję gromadzenie tradycyjnych nośników.