Gest, który cieszy – pamiętajmy o naszych ojcach w ich
święto

Upominek, choćby skromny i symboliczny, ucieszy niejednego człowieka. Również wtedy, kiedy chodzi o mężczyzn. Najbardziej cieszymy się z prezentów od ukochanych, w których czujemy nie tyle przesłanie i pamięć samego podarunku co uczuciowe przesłanie. Jakie prezenty lubią dostawać dorastający chłopcy, mężczyźni po trzydziestce i dziadkowie?

Na przestrzeni kilkudziesięciu wiosen wizje ulubionego prezentu mężczyzny może zmieniać się wielokrotnie. Wystarczy „podchwycenie” pasji – bez znaczenia na jakim etapie życia, by nie móc się od niej uwolnić. Jeśli, dajmy na to, ukochany tato, zaczyna biegać – cóż sprawi mu większą radość jak nie akcesoria biegowe, koszulki antypotne czy żelki energetyczne. Prezenty dla taty – dziennikarza? Nowoczesny dyktafon, pokrowiec na kamerę czy marynarka. Takim prezentem nie pogardzi żaden dziennikarz.

opakowanie na prezenty

Autor: drcw
Źródło: http://www.flickr.com

Prezenty dla ojca nie muszą odnosić się bezpośrednio do pasji, zajęcia, które namiętnie uprawia w czasie wolnym od pracy. Fajnie, gdy wpisują się także w osobiste przyzwyczajenia, jak np. zamiłowanie do zbieractwa, słodyczy czy ćwiczeń. Jednakże panowie nie są przyzwyczajeni do otrzymywania prezentów. To raczej od nich wymaga się upominkowego taktu w relacjach z kobietami – nie tylko tej jedynej.

Przejdź na naszą witrynę. Znajduje się tam codziennie tylko kompleksowy opis (www.4stronysmaku.pl/kategoria-produktu/niewinne-wina-zero-procent/wina-musujace/). Rzetelne treści zapewne przypadną Ci do gustu.

Sam potencjał prezentu zależy oczywiście od święta. Pod tym kątem wybierzemy prezent dla taty. W ojca urodziny co bogatszy przedsiębiorca nie pogardzi skórzaną kurtką, smartfonem czy nowym meblem, w bardziej skromne święto nie wymagający wiele mężczyzna ucieszy się ekskluzywnym obiadem i drobnym upominkiem przygotowanym przez ukochaną żonę –

Podarunek zależy także od znajomości gustu ojca, które tak bardzo wymagamy względem pań. W drugą stronę nie zawsze to działa, lecz mężczyźni – jak na twardzieli przystoi – raczej się zakrzywią na stronie aniżeli powiedzą wprost, że prezent nie wypalił.
Swoją podarunkową działkę mają również dziadkowie. Tak jak babcie, mają oni swój dzień, w którym otrzymują od wnuczków pamiątkowe prezenty. Zazwyczaj ucieszy ich mały gest – laurka czy lek ziołowy. Dziadkowie idący z duchem czasu nie pogardzą jednak pójściem do salonu odnowy biologicznej, przechadzką z nowymi kijkami, czy darmowymi badaniami. Najważniejsze, jeśli prezenty dla dziadka sprawią, że będzie się uśmiechał i czerpał radość. Więcej propozycji: zapraszamy na stronę