GoodGame Empire – wirtualna rozrywka dla wymagających użytkowników

W codziennym pędzie, zobowiązaniach oraz problemach poszukujemy przyjemnej rozrywki, która pozwoli na moment odpocząć. Świetnie, jeśli podczas relaksu możemy dodatkowo poćwiczyć naszą pomysłowość oraz wyobraźnię.

dziecko przy komputerze

Autor: Wolfgang Lonien
Źródło: http://www.flickr.com
Obecnie spędzamy dużo czasu przed komputerem, szukając w nim informacji, relacji z bliskimi, ale także relaksu. Możemy to połączyć wybierając jedną z zabaw online, np. GoodGame Empire. Jest to gatunek gry MMORPG, w której gracze wcielają się w rolę, tworzą ją oraz kierują jej ruchami. Skrót pochodzi od „massively multiplayer online role-playing game”, czyli internetowych rozrywek komputerowych z dostępem do użytkowników na całym świecie – polecane gry MMORPG.

W wirtualną grę zaangażowanych jest już kilkadziesiąt milionów użytkowników. Sama gra jest typem gry fabularnej, w której należy wykonywać zadania, pokonywać wrogów, uzyskiwać nowe elementy lub umiejętności, aż w końcu przechodzić na następne poziomy doświadczenia. Każdą postać można kolejno rozwijać, uczyć ją nowych kompetencji. Całość oparta jest na zbiorowościach lub klanach, do których użytkownicy mogą dołączać. Gry MMORPG zazwyczaj są ogólnodostępne i bezpłatne, ewentualne opłaty dotyczą dodatkowych wirtualnych przedmiotów do zastosowania w trakcie zabawy.

Czy czujesz ochotę przeczytać następne teksty? Zatem zachęcamy do wejścia w link – pod nim oczekuje na Ciebie istotna strona (https://galerialucznik.pl/pl/blog/jak-uszyc-czapke-smerfetke-1510829573.html).

Mogą one zwiększać poziom przewagi gracza.

Jedną z online role-playing game jest GoodGame Empire. To bezpłatna gra ekonomiczno-strategiczna, w której przenosimy się do internetowego, średniowiecznego świata pełnego męskich rycerzy. W zabawie tworzymy obiekty, zatrudniamy rycerzy, ale także ściągamy od poddanych podatki, z pomocą których kompletujemy wojsko do bitew o własności wrogów.

gra na komputerze

Autor: Chris_Parfitt
Źródło: http://www.flickr.com
Przede wszystkim GoodGame Empire koncentruje się na manewrowaniu pomiędzy biznesem i ekspansją swojego zamku, a prowadzeniem militarnych czynności wobec przeciwników. Jednak w zabawie możemy też poznawać otoczenie bądź znajdywać skarby, dzięki czemu jesteśmy w ciągłym, twórczym działaniu. Gra edukuje w jaki sposób gospodarować majątkiem, rozwijać kompetencje ekonomiczno-budowlane oraz pragnienie przygody.