Tag Archive: gra

gra

Szukasz sposobu na dobrą reklamę? Już dziś można skorzystać z reklamy radiowej oraz docierać do szerokiej grupy potencjalnych klientów.

Właściciele przedsiębiorstw, którzy rzeczywiście chcą odnieść sukces, powinni dotrzeć do rozległej grupy ewentualnych kontrahentów. Żeby tego dokonać powinni wybrać optymalną reklamę dla siebie oraz przedstawić ogółowi swą propozycję.

Dlaczego faktycznie warto jest urządzać tak zwane imprezy integracyjne?

Obecnie mnóstwo dyrektorów spółek rozumie, iż znacznie lepszym wyjściem jest dbałość o aktualnych pracowników niż rekrutacja kolejnych. Z jakiego powodu? Gdyż, jak twierdzi stare powiedzenie starych drzew się nie przesadza.
Aktualni członkowie personelu rozumieją już specyficzność konkretnej firmy, a nabór to zbędny nakład pieniężny wielokrotnie powiązany również ze szkoleniem nowej załogi.

Kiedy maluchy się nudzą – klika sposobów na długie jesienne popołudnia

Zimą, wielu rodziców zastanawia się, jak zagospodarować czas swoim dzieciom. Niskie temperatury i szybko nadchodzący zmierzch zmuszają do spędzania większości czasu w domu, który (tylko na pozór) jest niegodnym uwagi miejscem do dziecięcych szaleństw w porównaniu z najbliższym podwórkiem czy placem zabaw. Nie dopuśćmy jednak, by zimowa aura za oknem uniemożliwiała udaną zabawę. Dużo radości przysporzy dzieciom tworzenie kartek bożonarodzeniowych czy ozdób choinkowych.