Tag Archive: gra

gra

Kiedy maluchy się nudzą – klika sposobów na długie jesienne popołudnia

Gdy zima puka do naszych drzwi, wielu rodziców zastanawia się, jak zagospodarować czas swoim latoroślom. Ujemne temperatury i szybko nadchodzący zmierzch zmuszają do pozostania w domu, który wydaje się mniej mało atrakcyjnym miejscem do dziecięcych szaleństw w porównaniu z pobliskim podwórkiem czy placem zabaw. Nie dopuśćmy mimo wszystko, by zima przeszkodziła w zabawie. Sporo frajdy przyniesie dzieciom tworzenie kartek świątecznych czy ozdób na choinkę.

Dlaczego faktycznie warto jest urządzać tak zwane imprezy integracyjne?

Aktualnie mnóstwo kierowników firm wie, że znacznie korzystniejszym wyjściem jest troska o obecnych pracowników niżeli rekrutacja nowych. Z jakiego powodu? Gdyż, jak twierdzi stare przysłowie starych drzewek się nie przesadza.
Aktualni członkowie personelu znają już specyfikę danej spółki, a nabór to niepotrzebny wydatek wielokrotnie powiązany także ze szkoleniem nowej kadry.

Szukasz sposobu na dobrą reklamę? Już dziś można skorzystać z reklamy radiowej oraz docierać do szerokiej grupy potencjalnych klientów.

Właściciele przedsiębiorstw, którzy rzeczywiście chcą odnieść sukces, powinni dotrzeć do rozległej grupy ewentualnych kontrahentów. Żeby tego dokonać powinni wybrać optymalną reklamę dla siebie oraz przedstawić ogółowi swą propozycję.