Tag Archive: gra

gra

Kiedy maluchy się nudzą – klika sposobów na długie jesienne popołudnia

Zimą, sporo rodziców rozważa, jak zagospodarować czas swoim pociechom. Ujemne temperatury oraz szybko nadchodzący zmierzch zmuszają do pozostania w domu, który wydaje się mniej niegodnym uwagi miejscem do dziecięcych szaleństw w porównaniu z przydomowym podwórkiem czy placem zabaw. Nie pozwólmy mimo wszystko, by zima przeszkodziła w zabawie. Dużo radości dostarczy maluchom jak i starszakom robienie kartek świątecznych czy ozdób choinkowych.

Dlaczego faktycznie warto jest urządzać tak zwane imprezy integracyjne?

Aktualnie wielu managerów firm wie, iż znacznie lepszym rozwiązaniem jest dbałość o aktualnych pracowników niż rekrutacja nowych. Dlaczego? Ponieważ, jak mówi stare powiedzenie starych drzew się nie przesadza.
Obecni pracownicy rozumieją już specyfikę danej firmy, a nabór to zbędny nakład pieniężny nierzadko powiązany również z przeszkoleniem nowo powstałej kadry.

Szukasz sposobu na dobrą reklamę? Już dziś można skorzystać z reklamy radiowej oraz docierać do szerokiej grupy potencjalnych klientów.

Właściciele przedsiębiorstw, którzy rzeczywiście chcą odnieść sukces, powinni dotrzeć do rozległej grupy ewentualnych kontrahentów. Żeby tego dokonać powinni wybrać optymalną reklamę dla siebie oraz przedstawić ogółowi swą propozycję.