Jesteś znudzony, potrzebujesz czegoś szalonego? Sprawdź nasze propozycje, być może taka porcja adrenaliny na nowo pobudzi Cię do życia

Życie zdaje Ci się bezbarwne, na nic nie masz pomysłu czy choćby inspiracji, ażeby wykonać coś nowego? Jeśli tak, to znak, iż powinieneś się przełamać, porzucić albo chociażby odłożyć na razie stare pomysły na polepszenie nastroju, które już nie są antidotum i wynaleźć coś całkiem nowego.

Czasem, żeby poczuć coś naprawdę „wow”, coś co porazi Twoje ciało niezwykłymi emocjami i otworzy Cię na nowo na życie, musisz zdecydować się na coś niesamowitego, np. gdzie adrenalina będzie aż wybuchać, a serce będzie chciało jakby z Ciebie wyskoczyć.

skoczyć ze spadochronem

Autor: PEOSoldier
Źródło: http://www.flickr.com

Tak, musisz zrobić coś ryzykownego, ponieważ dopiero po tych próbach, takim przeżyciu często powraca chęć do życia. Jest pomocne to w bardziej korzystnym nastawieniu do tego, co jest wokół Ciebie, do tego, co masz, a co może nie doceniasz. Oczywiście, skoro mówimy o czymś ryzykownym nie mamy na myśli czegoś nielegalnego, na przykład szybką jazdę samochodem tam, gdzie jest to wzbronione lub inne niebezpieczne igranie z prawem. Zaproponować jesteśmy w stanie coś bardziej ciekawego i całkowicie legalnego, przykładowo skok ze spadochronem .

skoczek spadochronowy

Autor: Ben Salter
Źródło: http://www.flickr.com

O tak, na pierwszą reakcję nie musimy długo czekać, bo już widać tych śmiałków, którzy się na to decydują. Tak, jest to wyczyn, lecz za to jaki cudowny. Po skoku właściwie na nowo powracasz do życia, jakby odmieniony poziom adrenaliny.

A może wolisz zostać na ziemi, ale z pewnością nie po to, żeby tylko stać? Skoro tak, świetnym pomysłem jest off road – . Tłumacząc z angielskiego off road to „poza drogą”, określenie jest adekwatne, bo jest to sport hulajnoga wyczynowa scootive motorowy, jeździmy zaś specjalnym terenowym samochodem po nieutwardzonych drogach. Na takiej drodze możemy się spodziewać więc każdej rzeczy, od błota, po doły i inne niespodzianki. Taka rozrywka przypadnie zapewne do gustu wszystkim, którzy lubią auta i w ogóle sporty motorowe, niemniej będą z niej zadowoleni wszyscy, ponieważ wyzwala niezwykłe emocje i pozostawia niezapomniane wspomnienia.