Koncerty i festiwale – przegląd wydarzeń kulturowych

Ustka zaprasza wszystkich do spędzenia u nich wakacji oferując noclegi w atrakcyjnych cenach, jak też w uroczych lokalizacjach

Ustka to miasto, które spoczywa w północnej Polsce, w województwie pomorskim. To brzegi Słowińskie, u wlotu rzeki Słupi aż do Morza Bałtyckiego. Jest również miasteczkiem portowym oraz kuracyjnym z dwoma letnimi kąpieliskami morskimi. Śliczne wybrzeża oraz bezkresne morze Bałtyckie to wyłącznie jedne z wielu atrakcji jakie stale przyciągają turystów to tego cudnego nadmorskiego miasteczka.

Parę niebanalnych pomysłów na frapujący i niezapomniany wyjazd sylwestrowy

Ze statystyk wynika, że zazwyczaj (co nie oznacza najchętniej) noc sylwestrową spędzamy w mieszkaniu, a ściślej przed telewizorem plazmowym. Na przekór tym przygnębiającym wynikom raportów, niektórzy udają się do miejscowości uzdrowiskowych już na święta, bo nie imaginują sobie tych kilku dniu wolnego w domowych pieleszach.

Escape room – nowoczesny format przyjemności w metropolii kraju.

Jeszcze kilka lat temu przyjemność kojarzyła się z wyjściem do kina, teatru lub spotkania w towarzystwie przyjaciół. Jak już spotykaliśmy się z znajomymi standardowo umilaliśmy sobie czas rozgrywając partie w planszówki, gry karciane jak i gry sprawnościowe jak np. Twister.

Wskazówki dla wędrowca

Wyruszając na eskapadę parodniową (chociażby z powodu długiego weekendu) w sklepie dla turystów nabywamy nowiutkie, solidne obuwie przeznaczone do górskich włóczęg i termoaktywną odzież by było nam ciepło. Do tego jeszcze aktualizacja elektronicznej mapy, aby się nie pogubić, i możemy ruszać. No, prawie, musimy jeszcze wyszukać odpowiedni nocleg. Oczywiście można wypożyczyć Campera, i zatrzymywać się w jakimkolwiek miejscu – wszędzie tam gdzie właśnie marzycielska dusza wędrowca będzie chciała się zatrzymać.