Zabierz ukochaną na muzyczną randkę

Escape room – nowoczesny format przyjemności w metropolii kraju.

Jeszcze kilka lat temu przyjemność kojarzyła się z wyjściem do kina, teatru lub spotkania w towarzystwie przyjaciół. Jak już spotykaliśmy się z znajomymi standardowo umilaliśmy sobie czas rozgrywając partie w planszówki, gry karciane jak i gry sprawnościowe jak np. Twister.

Nagranie płyty to drzwi do świata estrady

Początkującym zespołom ciężko jest wybić się

Jeżeli spoglądamy na jakąś branżę muzyczną, możemy odnieść wrażenie, że okazuje się być już ona zajęta i nie ma tam miejsca dla nikogo początkującego, gdyż najczęściej przewijają nam się przed oczami te same zespoły. Prawda okazuje się być taka, że początkujące zespoły muszą mieć sporą siłę przebicia, powinny nagrać demo tak świetne, aby przynajmniej jedno studio nagrań chciało nagrać ich płytę i wspierać w dążeniu do uzyskania sukcesu.

Kiedy maluchy się nudzą – klika sposobów na długie jesienne popołudnia

Gdy zima puka do naszych drzwi, sporo rodziców intensywnie namyśla się, w jaki sposób umilić ten czas swoim latoroślom. Ujemne temperatury oraz krótki dzień zmuszają do pozostania w domu, który (tylko na pozór) jest nieciekawym miejscem do dziecięcych szaleństw w porównaniu z najbliższym podwórkiem lub placem zabaw. Nie pozwólmy mimo wszystko, by zima ograniczała wyobraźnię maluchów. Dużo radości dostarczy dzieciom tworzenie prezentów bożonarodzeniowych czy ozdób choinkowych.

Pomysły na spędzenie wspólnego czasu dla całej familii: gry planszowe!

W ostatnich latach możemy zauważyć, iż gry planszowe przeżywają zarówno zwane „drugie życie”. Odłożone niegdyś w kąt i całkowicie zapomniane, obecnie powróciły do łask. Gry planszowe to świetna rozrywka dla całej rodziny – dużo planszówek już na opakowaniach zawiera informacje, że zagrać w takie grę potrafią jednostki, które posiadają na przykład dziewięć dawna, jak i te, które żyją na świecie już lat dziewięćdziesiąt dziewięć.