Mała ściąga dla leniwych „dawaczy” prezentów.

Kolejna okazja na wręczenie prezentu i kolejne udawane „ojeeej ale suuper” przez obdarowywaną osobę. Jeśli jesteśmy wyposażeni przez Najwyższego Kreatora magiczną mocą kreatywności i co ważniejsze ogromną mocą braku lenistwa, możemy sami stworzyć niepowtarzalny podarunek. Znając realia, powyższe supermoce nie występują zbyt często w pakiecie. Chcąc zatem uniknąć wątpliwie porażających umiejętności aktorskich koleżanki, której urodziny się zbliżają, wytężmy nasze głowy oraz łącza internetowe i poszukajmy czegoś ciekawego w internecie.

Prezenty

Autor: www.sxc.hu
Źródło: www.sxc.hu
Nawet tradycyjny, acz przydatny prezent w postaci butelki wypełnionej ulubioną substancją, może być niepowtarzalny. Wystarczy wręczyć go w eleganckiej skrzynce.

Jeśli podoba Ci się ten artykuł to kliknij w odsyłacz do serwisu (https://www.digital-motion.pl/), który przekieruje Cię do witryny, gdzie przeczytasz interesujące informacje na ten temat.

Jeszcze większym bajerem będzie dodanie do niej specjalnie wygrawerowanej tabliczki. „Naszej najdroższej koleżance, tu imię, najdrożsi, tu imiona”. Oczywiście nie musimy się ograniczać do wręczania butelek, które tak czy inaczej pojawią się na imprezie. Jeśli chcemy zrobić jeszcze bardziej piorunujące wrażenie, możemy wręczyć jeszcze bardziej wysublimowane podarunki.

„Dyplom za zajęcie pierwszego miejsca w konkursie na najlepszą koleżankę” czy inne tego typu, troszkę tylko trącące wazelinką treści, podane w ciekawej oprawie mogą być strzałem w dziesiątkę. Idąc tą drogą, świetnym rozwiązaniem może okazać się statuetka z wygrawerowaną sentencją stworzoną specjalnie na tę okazję. Taki prezent wykonany ze szkła i corianu, może zasłużenie imitować luksusowy kryształ i marmur. Ważny jest efekt.

Dla osoby, z którą pracujemy, fantastycznym prezentem może się okazać tabliczka z jej nazwiskiem oraz sprytną interpretacją jej stanowiska pracy. Przyjemnie jest uchodzić za osobę bardziej kompetentną niż jest się w na prawdę. Idąc dalej – dla właściciela auta bardziej wiekowego niż on sam, nie ma lepszego prezentu niż szklany, tj. Kryształowy, ma się rozumieć, breloczek z logo firmy producenta autka.

Gdy jednak chcielibyśmy podarować bliskiej osobie coś bardziej praktycznego i znamy jej rozmiary, warto zastanowić się nad zakupem ciuchów. Kobietom na pewno spodobają się suknie i sukienki . Panowie z kolei zadowoleni będą ze spodenek męskich (więcej tutaj: dobra strona), koszulki męskiej, albo i całego kompletu.

Najlepszym rozwiązaniem będzie oczywiście urzeczywistnienie własnego pomysłu. Kryształowo – marmurowa statuetka w kształcie pucharu stosowanego do chłodzenia szampana z wygrawerowaną sentencją kierowaną wyłącznie do jubilata.