Miłość na odległość? Czy jest realna czy to jedynie marzenie? Co o tym myślisz?

Wiele osób żyje zupełnie samotnie. Niektórzy powiedzą w tym momencie, iż to taka oznaka naszych czasów, gdyż dzisiaj bardziej modne jest życie samemu, jako singiel, natomiast zakładanie rodziny, dzieci, to raczej za dużo zamieszania. Oczywiście, wiele osób jest w stanie tak to analizować, jednakże za wiele jest tutaj różnorodnych czynników, ażeby wskazać jedną najważniejszą przyczynę. Faktycznie na to, że jest mniej rodzin wpływa fakt, że żyjemy w odmiennych czasach, podobnie, jak to, iż mało dzieci się rodzi głównie wpływa czynnik ekonomiczny.

Jak sobie mogą w tym stanie radzić samotne polki i samotni Polacy. Najłatwiej powiedzieć, że do tanga potrzeba dwojga, więc powinni tańczyć wspólnie. Zgodzimy się z tym, ale niekiedy to nie jest takie proste. Nie wystarczy puścić muzykę, ażeby nagle wszyscy zaczęli tańczyć i się łączyć w pary. To tak nie zawsze działa, choć idealnie, żeby tak się stało. Czasem poza muzyką czy tańcem potrzeba czegoś jeszcze – chemii między dwojgiem ludzi. Jest to stan, dzięki któremu dwie osoby wiedzą, że coś między nimi jest i realna jest dalsza, bardziej zaawansowana znajomość. Czasami niestety, choć mamy właściwe chęci to brakuje możliwości, ażeby się z kimś zapoznać, np. wyjeżdżają do pracy, do Anglii.

Najczęściej dzieje się tak, bo mieszkamy w małym mieście, pracujemy za granicą lub po prostu nie posiadamy wielu okazji, aby gdzieś wyjść i z kimś się zapoznać. Na szczęście na ratunek przychodzi sieć internetowa, a mianowicie portale randkowe, za pośrednictwem jakich możemy poznać interesują osobę. Dobrze wiedzieć, że poszukiwanie chłopaka czy dziewczyny za pośrednictwem tych miejsc często kończy się sukcesem. Czemu? Otóż, nie jest to poszukiwanie „w ciemno”. Szukasz osoby, która jest wyposażona w cechy, które Ty szczególnie cenisz, dzięki temu jesteśmy w stanie uszczegółowić swoje kryteria wyboru, aby partner, którego poszukujesz był faktycznie tym, kogo szukasz.

zakochani

Autor: nattu
Źródło: http://www.flickr.com

Oczywiście, iż usposobienie jest ważne, lecz wygląd fizyczny również. Dzięki funkcji wstawiania swoich zdjęć możesz zobaczyć jak partner, partnerka się prezentuje, więc jesteś w stanie sprawdzić, czy nie tylko charakterem jest w Twoim typie, ale i w kwestii atrakcyjności fizycznej. Jeśli te dwie kwestie są zgodne, to nie zostaje nic innego, jak się umówić na randkę z tą osobą. Być może powstanie z tego ciekawy i trwały związek? A jeśli nie to zawsze można szukać dalej, a na pewno w końcu trafisz na odpowiednią osobę.