Niby co dać na ślub jako prezent?

Generalnie na ślubie zwykliśmy dawać kasę i kwiaty, chociaż ostatnimi czasy popularne jest to, aby miast kwiatów przynosić ze sobą książki, łakocie czy wino. Warto zapamiętać, że w wielu przypadkach mimo wszystko chcemy kupić coś jeszcze. Niektórzy młodzi wychodzą z tego założenia, iż bądź co bądź prezenty są bez sensu, bardziej wskazana jest gotówka, ale nie można powiedzieć, że to powinien być w każdym przypadku obowiązujący standard. Zatem: niby jakie prezenty są rewelacyjne jeśli wchodzi w rachubę ślub tych osób, które nie są tylko dalekimi krewnymi?

opakowanie na prezenty

Autor: drcw
Źródło: http://www.flickr.com

Może mocno wskazane są niejako sentymentalne prezenty? Np. przygotowanie najlepszych fotek, włożenie do eleganckiego albumu jest w stanie sporo dać. Zwracajmy uwagę, że tradycyjne fotki nadal są pożądane. Co prawda w dzisiejszych czasach niezbyt często drukuje się fotki, rządzi Facebook, lecz to tym bardziej powinno utwierdzić w przekonaniu, iż zdjęcia są fajnym prezentem. Efekt będzie jeszcze bardziej kapitalny jeśli zamówimy grawerowanie zdjęć, ta usługa jest w stanie dać wiele dobrego, to zapewne jasne. A może dobrym upominkiem jest choćby bon do przykładowo salonu masażu bądź noc w komfortowym hotelu? Takich pomysłów na prezenty, nieco bardziej materialnych w sumie można podać w tysiącach. W zasadzie to sytuacja jest, że ciężko o prezent, który będzie całkowitym niewypałem. Co jak co, lecz zapewne nie jesteśmy nierozważni, nietaktowni, zatem nie damy dziwnego prezentu. No dobrze, to co jeszcze tak naprawdę warto podarować takiej parze, która jest naprawdę nam bardzo bliska?


Zapewne jesteśmy nieco nieprzeciętnymi osobami, no przynajmniej takie mamy mniemanie na własny temat. Więc strzałem w dziesiątkę będzie taki oryginalny prezent ślubny, lecz na całego mocno wyróżniający się od innych. Może na przykład kupienie u dobrego rysownika karykatury pary młodej wywoła wielki uśmiech? Bardzo realne: jeżeli zatem interesuje nas mocno nieprzeciętna karykatura, po prostu wystarczy podesłać rysownikowi fotkę, a on już będzie orientować się w jaki sposób zrobić z tego pożytek. Tak czy siak najbardziej znaczące jest to, że no przynajmniej pamiętaliśmy o młodych i życzymy im jak najlepiej.