Od kojca do motoru – fascynacje dziecka się zmieniają

W przeróżnym okresie, pociechy oczekują przeróżnej stymulacji, by móc prawidłowo się rozwijać oraz właśnie dlatego tak istotne jest to, żeby wybierać dla nich zabawki w taki sposób, aby były właściwe do rozwoju. Jeżeli będą dla mniejszych dzieci, to nasz maluch prędko się nimi znudzi, a jeśli będą dla większych to będzie się denerwował, iż nie umie tego wykonać i też zabawka pójdzie w zapomnienie.

Sprawdzi się kojec i kolorowe zabawki

Jeżeli sporo podróżujemy (idź na stronę), lub chcemy kolejnego łóżeczka w domu, żeby nasz maluch miał możliwość w nim siedzieć, to trzeba popatrzeć na Caretero kwadratowy kojec turystyczny Quadra Brown, w którym dziecko może się spokojnie bawić, uczyć chodzić, my będziemy widzieli je a ono nas, a w razie potrzeby po złożeniu zajmuje rzeczywiście niewiele przestrzeni. By nasza pociecha nie nudziła się w kojcu, mamy możliwość jej dać Fisher Price Piramida z kółek 71050, która składa się z kółek w przeróżnych kolorach oraz rozmiarach, a dziecko powinno je ułożyć od największego do najmniejszego.

Jeżeli podoba Ci się prezentowany wpis, kliknij ten odnośnik – niewątpliwie również warto zobaczyć również (http://studiokolor.net.pl/o-nas-design.html) kolejny dający do myślenia materiał.

Taka zabawa ćwiczy cierpliwość, wyobraźnię, a jeżeli usiądziemy obok dziecka, to także oraz znajomość kolorów, kiedy tylko będziemy wypuszczali dobre określenia.

Zaczyna się od chodzika kończy się na quadzie

dziecko

Autor: Helen Doron Early English
Źródło: Helen Doron Early English
Jeśli nasza pociecha próbuje już wstawać oraz ćwiczy się w stawianiu swoich pierwszych kroków, to jego świetnym przyjacielem okaże się Smily chodzik Rośnij ze mną 0804, który służy do popychania i na którym dziecko ma możliwość się swobodnie wesprzeć. A jeśli chodzik będzie jeszcze zbyt duży, albo zbyt mały, to wciąż możemy wyjąć panel grający, który się w nim znajduje oraz nasze dziecko przez to będzie miało świetną zabawkę.
Jednak starsze pociechy pragną czegoś innego, szybszego i znaczniejszego, przez to właśnie świetnie może się tu spisać Smoby Quad elektryczny czarny 33050 (sprawdź). Naprawdę bezpieczny, dopasowany do kilkuletnich dzieci, na pewno sprawi im dużo satysfakcji i naprawdę wiele zadowolenia.
Ciekawe zabawki cieszą się największym powodzeniemWiedzmy, iż im bardziej barwne oraz im ciekawsze zabawki, tym większym będą się radowały powodzeniem, a co się z tym wiąże, wtedy my będziemy posiadali pewność, że oszczędności, które na nie oddaliśmy, były na pewno świetną inwestycją w rozwój naszego dziecka.