Tag Archive: płyty

płyty

W jakich miejscach dobrze jest płyty muzyczne?

Zapewne całe mnóstwo ludzi nawet nie zdaje sobie z tego sprawy, ale kupowanie rzeczy takich jak przykładowo poezja śpiewana na cd nadal cieszy się ogromną popularnością. Co prawda na pierwszy rzut oka mogłoby się wydawać, że coś takiego nie ma w dzisiejszych czasach praktycznie najmniejszego sensu, bo przecież każdy z nas może szybko i darmowo ściągnąć z sieci praktycznie wszystkie piosenki, jakie tylko są mu akurat potrzebne.

Nagranie płyty to drzwi do świata estrady

Nowym zespołom trudno jest zaistnieć

Kiedy spoglądamy na jakąkolwiek branżę muzyczną, możemy odnieść wrażenie, że okazuje się być już ona zamknięta i nie ma tam miejsca dla nikogo początkującego, gdyż niejednokrotnie pojawiają nam się przed oczami te same zespoły. Prawda jest taka, że nowe zespoły powinny posiadać sporą moc przebicia, muszą nagrać demo tak świetne, aby przynajmniej jedno studio nagrań chciało nagrać ich płytę oraz popierać w dążeniu do uzyskania sukcesu.

Muzyka – dla każdego coś dobrego

Każdy słyszał, zdawać by się mogło wytarty, slogan, który brzmi mniej więcej tak „muzyka łączy pokolenia”. Chociaż nie zawsze to widać, to nie sposób zaprzeczyć tym słowom. Można zauważyć to nawet po duetach, jakie pojawiają się na rynku. Współcześni muzycy uprawiający różną muzykę, tworzą, z można by powiedzieć, dinozaurami sceny rozrywkowej poprzedniego pokolenia i robią wspólnie piosenki, które pojawiają się na listach przebojów i to po kilka miesięcy. Widocznie mieszanka wprawy i znajomości sceny i innowacyjności działa na korzyść muzycznych idei.