Podpowiadamy jakie maszynki do golenia warto kupić

Poranne przycinanie zarostu to poważna rzecz, wie o tym każdy pan. Niestety, większość Polaków woli kupować marne przyrządy do golenia, co jest niewybaczalnym zaniedbaniem. Tanią jednorazową maszynką po prostu nie da się skutecznie ogolić.

W tym lapidarnym wpisie opisujemy 4 ważne przedmioty, które musi trzymać w szafce każdy facet pragnący prezentować się fantastycznie każdego dnia. Opiszemy maszynkę Merkur 34c, praktyczny ałun w sztyfcie oraz komplet pędzelek i krem do golenia.

maszynka

Źródło: flickr.com

Każdy, kto wcześniej wybierał zwyczajne plastikowe nożyki, zanotuje gigantyczną różnicę, kiedy po raz pierwszy zastosuje w łazience Merkur 34c. To znakomity nożyk o staroświeckich kształcie i fakturze, idealnie dopasowany do twarzy i dłoni. Dzięki mocnemu chwytowi wygodnie trzyma się go w dłoni, co jest niesamowicie istotne dla efektywnego golenia. Sprawdź miseczka do golenia. Merkur 34c ogoli nawet najoporniejszy zarost, nie naruszając za mocno skóry. Atutem maszynki Merkur 34c jest jakość produkcji – sprzęt ten można używać przez tygodnie. Polecamy brzytwa dovo. Merkur 34c to trafny nabytek dla panów, którzy pragną codziennie się golić. Bez konieczności częstego kupowania sprzętów kosmetycznych.

maszynka do golenia

Ciekawym dodatkiem do kosmetyczki faceta jest ałun w sztyfcie. Młodsi czytający mogą nie mieć pojęcia, czym jest ta istotna substancja, więc przypomnijmy – ałun skutecznie powstrzymuje krwotok. A więc ałun w sztyfcie to podstawowy element arsenału faceta, bo podczas golenia nierzadko powstają malutkie ranki. Zobacz Coticule.

Poznaj dobre www (https://www.permanent24.pl/igly-do-makijazu-permanentnego)! Tam oczekuje na Ciebie nowa fantastyczna porcja treści na frapujący Cię temat. Po dużo szczegółów wejdź w ten link.

Nie są one groźne, jednak mocno przeszkadzają, ponieważ krew umie kapać przez spory czas. Ałun w sztyfcie nałożony natychmiast po skaleczeniu skutecznie zatrzymuje krwotok.

Na koniec wpisu warto jeszcze wspomnieć, że facet, który chce posiadać klasyczny imidż, powinien nabyć również krem do golenia. Nieodzownym uzupełnieniem do takiego kremu jest pędzelek – na pewno kiedyś zauważyłeś, jak twój dziadek strzygł zarost, używając takiego elementu.