powab i woń kobiety daje siłę i pomaga zatrzymać miłość faceta.

Kobieta marki Dior od zawsze była świadoma swoich walorów. To uwodzicielska romantyczka, która lubi bieliźniane ozdoby w ubiorze codziennym, ale i praktyczne pomysły odnoszące się do mody dla mężczyzn. Przenigdy nie zapomina o wyrafinowanych dodatkach. Ceni sobie luksus w postaci wysokogatunkowych materiałów i wygodnych oraz prostych rozwiązań w formie idealnego fasonu. Dior to także potęga drogeryjne, produkująca kosmetyki do pielęgnacji i makijażu oraz wonności. Pierwsze wody perfumowane spopularyzowane przez pod szyldem Dior, to woda perfumowana o nazwie Miss Dior. Pierwsza drogeria tej renomowanej firmy powstała poza granicami Francji w Nowym Jorku.

uroda

Autor: Ray Bilcliff
Źródło: http://www.flickr.com
Dla Pań lubiących odczuwać pełni zmysłowości, Dior proponuje perfumy o nazwie Dior Addict. W tej wodzie kryje się niezwykły, wschodni zapach, z kwiatowymi akcentami, nasycony niepowtarzalną zmysłowością. Dama Dior Addict jest wyjątkowa. Jest obiektem pożądania, jeśli chce, jest w stanie zniewolić serce każdego faceta. Z myślą o wyzwolonej, nie uznającej niczyjego zwierzchnictwa pani, zdecydowanej i eleganckiej powstał zapach Dior Addict Eau Sensuelle. Zobacz również:

Delikatny zapach otula zmysły promienistymi nutami szlachetnej róży, które w sercu mieszają się z intensywną wonią jaśminu. Jego wyjątkowym składnikiem jest jamajska Królowa Nocy, unikatowy i nieosiągalny kwiat, który zakwita tylko na kilka godzin i uważany jest za zaczarowany. Drzewno-piżmowa podstawa zapewni moc zmysłowych uniesień. Dior Addict Eau Sensuelle to bukiet idealny na romantyczne spotkania z umiłowanym. Więcej informacji na stronie:

zapach

Źródło: http://kringle-candle.pl/
Woda toaletowa Christian Dior Addict Eau Fraiche została natchniona współczesną i dominującą kobietą, która w głębi duszy jest romantyczką. Intrygujący aromat jest idealny do noszenia na dzień. Od chwili rozpoczęcia działalności w 1902 roku, marka Helena Rubinstein jest stała ideałom, której idea zrewolucjonizowała rynek artykułów do pielęgnacji ciała i na nowo wyznaczyła wzorce kobiecego piękna. Na dorobek renomy składa się 110 lat doświadczeń w dziedzinie pielęgnacji przeciwstarzeniowej, której zadaniem jest odpowiedź na pragnienia najbardziej wybrednych kobiet.

Wtedy, kiedy będziesz wyszukiwać pokrewnych artykułów, to te wskazówki ze strony (sweet-home.pl/) bez cienia wątpliwości okażą się Tobie niesamowicie przydatne.

Kierowana badawczymi i eleganckimi ambicjami Helena Rubinstein swoje życie ofiarowała poszukiwaniu najbardziej nowatorskich rozwiązań naukowo-badawczych w branży pielęgnacji skóry. Obecnie artykuły upiększające marki Helena Rubinstein nadal należą do produktów wykwintnych.