Tag Archive: prezent

prezent

Ramki na zdjęcia a także inne inspiracje na oryginalne podarunki.

Większości z nas przydarzyła się taka sytuacja, że został przez koleżankę, znajomą lub kogoś z bliskich zaproszony na imieniny albo inną uroczystość i nie miał zielonego pojęcia, co można danej osobie kupić jako prezent na tę okazję. Niekiedy decydujemy się wówczas razem z drugą osobą złożyć się na jakiś większy podarunek.

Zdjęcia w 3D jako wyjątkowy podarunek na ślub

W dzisiejszych czasach, trzeba nieźle się napocić, żeby wybrać oryginalny prezent ślubny.Praktycznie wszystkie propozycje już kiedyś się pokazały, dlatego też trudno będzie wymyślić coś wyjątkowego i przy tym spektakularnego. Para Młoda współcześnie zazwyczaj nie chcą dostawać kwiatów, bo rozumieją, że są to pieniądze wyrzucone w błoto.

Mała ściąga dla leniwych „dawaczy” prezentów.

Kolejna okazja na wręczenie podarunku i kolejne udawane „ojeeej ale suuper” przez obdarowywaną koleżankę. Jeśli zostaliśmy wyposażeni przez Najwyższego Kreatora magiczną mocą kreatywności i co ważniejsze ogromną mocą niepopadania w lenistwo, możemy sami wykonać niepowtarzalny podarunek. Znając życie, powyższe supermoce nie występują zbyt często razem. Chcąc zatem uniknąć wątpliwie porażających umiejętności aktorskich koleżanki, której urodziny się zbliżają, wytężmy nasze mózgi oraz łącza internetowe i poszukajmy czegoś interesującego w internecie.