Próbujmy odkrywać nowe piosenki, inne gatunki

Czy funkcjonowanie bez ulubionych piosenek jest w ogóle realne? Bądź co bądź tak – w końcu nawet najwspanialsza muzyka to nie jedzenie, jakoś tam można przeżyć bez choćby regularnego przesłuchiwania ulubionej reggae płyty cd/dvd, etc. Jednak byłoby perfekcyjnie gdybyśmy w żadnym razie nie musieli niejako zrezygnować z muzyki.

hip-hop

Autor: Circuito Fora do Eixo
Źródło: http://www.flickr.com
Zasadniczo muzyka powoduje, iż całe nasze codzienne życie jest milsze, najzwyczajniej w świecie nie jest tak, że czujemy swoistą pustkę. Wiadomo: znakomita muza może znacznie poprawić nasz dzień, w takim razie można powiedzieć, iż odsłuchiwanie muzy jest w naszym przypadku potrzebne do prawidłowego życia, to akurat jasne.

Byłoby doskonale, gdyby choćby rap i hip-hop płyty cd/dvd były w Polsce „nieco” tańsze, ale tak naprawdę trudno naciskać na firmy, które zajmują się produkcją muzyki, krążków. Takowe firmy są administrowane przez mądrych ludzi, którzy doskonale wiedzą jak zapewnić każdemu z akcjonariuszy znaczące zyski. Chociaż oczywiście są interesujące możliwości, dzięki którym najzwyczajniej będziemy mieli stały dostęp do muzyki, na legalu, najzupełniej darmowo. To jest naprawdę coś możliwego. Jakby nie patrzeć wystarczy trochę się rozejrzeć, założyć konto w popularnym serwisie Spotify. Trudno tak naprawdę myśleć, że właśnie takie serwisy jak Spotify są niegodne naszego zainteresowania. Można powiedzieć, iż Spotify to przyszłość świata muzyki (powiększaj płytotekę muzyczną taniej: śpiewana poezja na płytach).

Bardzo cieszy, że aktualnie praktycznie wszystkie – znane, ale również całkowicie niszowe reggae, rock bądź pop płyty cd/dvd bezproblemowo mogą zostać odsłuchane przez nas bez żadnych ograniczeń, bezpłatnie, bez łamania prawa. No wystarczy trochę bardziej otworzyć oczy.

Być może ów artykuł to najzwyklejszy misz-masz, czyli generalnie nie zamieszczono akurat w nim za wielu szczegółowych, odkrywczych informacji, rad, ale nie takie miał akurat intencje autor tego artykułu.

Jeżeli chcesz pogłębić swoją wiedzę, to przeczytaj kluczowy artykuł (https://dominikkania.pl/blog/trening-dla-cukrzyka-jaki-sport-wybrac-i-jak-czesto-cwiczyc/). W nim wyłożyliśmy dodatkowe oraz ciekawe informacje.

Zapamiętajmy zatem: blues, poezja śpiewana płyty cd/dvd bądź twórczość raperów wreszcie jest obecnie dostępna dla dosłownie każdego melomana. Wielka szkoda, że w wielu przypadkach nie korzystamy z takich opcji (zobacz newsy i zamów do domowej płytoteki: rap i hip-hop cd/dvd).