Propozycje na podarek dla pary młodej

Jesteście zaproszeni na ślub a nie macie pomysłu na podarek ? Mamy dla was parę rad, które ochronią was od bólu głowy przy wybieraniu podarunku ślubnego. Najczęstsze rozwiązania wykorzystywane przez młodą parę i weselników to: prezenty przyjmowane w formie gotówki. Podarujcie sumę na którą was stać po czym kupcie kartkę z życzeniami dla młodych. Dopiszcie parę słów, sygnujcie kartkę i gotowe.

Garneczki

Autor: Zakłady Porcelany „Ćmielów”
Źródło: Zakłady Porcelany „Ćmielów”
Listę prezentów weselnych tworzy młoda para. Państwo młodzi wymyślają podarki po czym przekazują spis weselnikom. Następną alternatywą jest podarunek niespodzianka. W tym miejscu zaczynają się „schody” dla weselników. Po pierwsze powinniście przemyśleć jaką maksymalnie sumę poświęcicie na podarunek ślubny. Zachodzi również niebezpieczeństwo, iż kupicie podobny podarunek do tego co nabędą inni poproszeni uczestnicy. Jeszcze ogromniejszy będziecie mieć problem jeśli nie znacie dość dobrze pary młodej. Możecie nie trafić w gust bądź też kupić podarek ślubny, jaki nie będzie potrzebny. Poniżej znajdziecie parę pomysłów na trafiony upominek dla pary młodej.

Propozycja na podarunek nr 1 – serwis obiadowy na 12 osób, prezent ponadczasowy i przydatny częstokroć na lata (zobacz również zestaw z kwadratowymi talerzami). Kolejnym naszym pomysłem na podarunek ślubny jest dobry alkohol. Prezent będzie niezwykle bezpieczny, bowiem trunek jest prezentem uniwersalnym. Butelkę dobrego alkoholu najczęściej pijemy w towarzystwie zatem chętnych do posmakowania napitku

serwis

Autor: Porcelana „Chodzież”
Źródło: Porcelana „Chodzież”

jest wielu. Nadto kiedy młoda para dostanie parę butelek to również nic złego w tym nie ma.

Alkohol jest także wygodnym podarunkiem, bowiem możemy przekazać go dalej jako kolejny podarek. Z alkoholi polecamy wina. Kolejną naszą myślą jest mebel dekoracyjny albo dzieło malarskie. Jeżeli trochę lepiej znacie parę młodą możecie ich wyposażyć w drobny mebel dekoracyjny. Względnie uniwersalny będzie obraz. Krajobrazy i kwiecia winny pasować do większości mieszkań. Rozważcie także wazon do salonu. Pamiętajcie, że podarek ślubny musi być w miarę uniwersalny bowiem każdy ma inny smak. Dobierzcie podarek do wystroju mieszkania nowego domu pary młodej.

Jeśli jednak nic nie przychodzi wam do głowy to nie kupujcie nic na siłę. Lepiej jest darować gotówkę, którą para młoda wyda na swoje potrzeby.