Samotność jest negatywna pod każdą postacią. Jest na nią sposób, lecz trzeba kogoś poznać. Jak tego dokonać?

Samotność być może i jest fajna, ale na pewno nie na dłuższą metę. Każdy z nas bowiem chce wsparcia, innej osoby, która wesprze nas w ciężkiej chwili, będzie przy nas. Nawet kot niby taki samotnik, też od czasu do czasu wymaga miłości. Niekiedy „dusimy” się w związku, zmieniamy więc partnerów, ale często powracamy do stanu wyjścia. I znowu jesteśmy samotni, choć pragniemy kogoś poznać. Najgorzej natomiast mają Ci, którzy są za granicą, a do tego muszą wychowywać dzieci. Zwłaszcza jest to kobieta, lecz zdarza się, że w takiej sytuacji jest facet.

ojciec

Autor: Felipe Fernandes
Źródło: http://www.flickr.com
Jest to znacznie bardziej rzadkie zjawisko, ale spotykane. Aktualnie, kiedy spora ilość naszych rodaków wyjeżdża za granicę ta tendencja tym bardziej się nasila. Przyczyny są różne, lecz wiadomym jest, iż skoro jesteśmy parą na odległość, to w końcu jedno z nas jest w stanie nie dać tak dłużej rady, może zrezygnować z dalszego związku. Czasami także pary rozstają się będąc już za granicą. Tam jest zawsze troszkę inaczej, to jest dla nas jakby inna planeta.

Wiadomym jest, że obracamy się w innej kulturze, mamy problemy finansowe, mamy trudność w komunikacji. No i w końcu dzieje się tak, że to jeden z rodziców zostaje z dzieckiem. Najczęściej to kobieta, lecz czasami w tej roli zostaje mężczyzna. W wielu sytuacjach kobieta traci prawa rodzicielskie lub po prostu umiera i to na facecie, na ojcu spoczywa odpowiedzialność za wychowanie dziecka. W tej roli jest mu faktycznie ciężko i chciałby kogoś poznać, ażeby ułożyć sobie życie od nowa. Za granicą jest to trudne, na szczęście istnieją portale internetowe dla samotnych ojców. Jak je znaleźć?

ojciec

Autor: DVIDSHUB
Źródło: http://www.flickr.com
Oczywiście, że w internecie, wpisując frazę w stylu samotni ojcowie uk (uk, ponieważ w Wielkiej Brytanii jest największa Polonia, więc tam raczej będzie największa ilość takich sytuacji) – . To bardzo ciekawa możliwość i to bardzo dobrze, że jest też dostępna dla samotnych ojców. Zwłaszcza bowiem jak pomyślimy o samotnym wychowywaniu dziecka ujrzymy samotną kobietę, na szczęście jest również pomoc dla – co prawda – mniejszej grupy, lecz jednakowoż istniejącej i też posiadającej takie potrzeby. Warto zaglądnąć na taką stronę i odnaleźć partnerkę, być może na całe życie.

Wszelkie najbardziej istotne fakty ma nasza witryna (http://www.kasprowy.pl/hotel/hotel-dla-dzieci). Sprawdź, czy byłaby dla Ciebie przydatna, a szukając różnych informacji z pewnością trafisz jeszcze na coś fascynującego.

To daje nadzieje, że nasza samotność jest być może tymczasowa, że nie jesteśmy na nią skazani i jest szansa, że znajdziemy swoją drugą połówkę.