Archiwum: ślub

ślub

Niby co dać na ślub jako prezent?

W większości przypadków na ślubie dajemy kasę i pachnące kwiaty, choć w ostatnich miesiącach powszechne jest to, aby miast kwiatów przywozić ze sobą książki, słodycze albo wino. Warto zapamiętać, że w bardzo wielu przypadkach mimo wszystko chcemy zakupić coś jeszcze. Niektórzy młodzi zwykli wychodzić z założenia, iż w sumie prezenty są mało pożądane, bardziej wskazana jest kasa, ale nikt nie powiedział, że to powinien być zawsze obowiązujący standard. W takim razie: niby jakie prezenty są wprost wymarzone jeżeli wchodzi w grę ślub tych osób, które nie są tylko dalekimi krewnymi?

Prezent na wieczór kawalerski może być zabawny

Są takie chwile, które pragniemy zatrzymać we własnej pamięci na dłużej, a jeszcze na dodatek chcemy, by pozostała po nich jakaś miła pamiątka. Jedną z takich sytuacji bez wątpienia jest pożegnanie się z życiem kawalerskim oraz przygotowywanie się do życia małżeńskiego. Jeśli chcemy fajny prezent na wieczór kawalerski, to wystarczy wpisać odpowiednią frazę w wyszukiwarkę, a już znajdziemy coś właściwego.

Wybierasz się na ślub? Czy w dzisiejszych czasach wypada jeszcze dawać parze młodej coś innego niż pieniądze?

Jeżeli zostałeś teraz zaproszony na wesele, które odbywa się w najbliższym czasie, wówczas bez wątpliwości zastanawiasz się teraz, co podarować parze młodej w prezencie. Okazuje się, że teraz jest to jeden z największych problemów, z którymi muszą się mierzyć goście weselni. Sprawa komplikuje się mocno szczególnie w przypadku kiedy nie znasz za dobrze państwa młodych, a na ślub udajesz się raczej grzecznościowo. Jeżeli znalazłeś się właśnie w takiej sytuacji, wtedy przejrzyj nasz mini poradnik dotyczący tego, co obecnie wypada dawać w prezencie ślubnym, a co już dawno wyszło z mody.