Słuchowisko, a „Sezon Burz” autorstwa Andrzeja Sapkowskiego – czyli, Audiobooki robią kontrę

Co to dokładnie bywa słuchowisko oraz jak się ono ima do Audiobooków? W jaki sposób bywa inaczej przezywana? Co do tych wszystkich rzeczy ma książeczka „Sezon Burz” posadzona wewnątrz świecie Wiedźmina pochodzącego od Andrzeja Sapkowskiego? To wszystko oraz jeszcze więcej bez problemu wynajdziesz w środku naszego pisanego dzisiaj felietonu!

Nasz nowiutki temacik zaczniemy od słowa: słuchowisko, które to jest niczym innym jak swego typu środkiem wyrazu, okazywanym poprzez dźwięk jakiegoś typu formy literackiej, w której skład wchodzą: pochodzący od ludzi głos, muzyka, oraz tak zwane efekty akustyczne. Jest to gatunek radiowy, który to w danej chwili ciągle się rozwija dzięki coraz większej popularności napomkniętych już Audiobooków, które dzięki dźwiękowi adaptują oraz powieści i komiksy, odczytywane z podziałem na rólki a także narratora, wraz z podobną do pochodzącej z filmów ścieżką dźwiękową, dając bardzo pełny realizmu efekt. Słuchowiska najczęściej są przezywane też „teatrzykiem wyobraźni”.
podarunek

Autor: J@YGS
Źródło: http://www.flickr.com
Opony

Autor: www.sxc.hu
Źródło: www.sxc.hu
Co do samego audiobooka Wiedźmin Sezon Burz, to jest w nim 84 aktorów, a jego czas wynosi trzynaście godzinek i trzydzieści jeden minut słuchania.

Aby zgłębić informacje na przedstawiany temat, to najpierw poznaj pozostałe wiadomości na to zagadnienie – wszystkie materiały przeczytaj tutaj (http://www.galerialucznik.pl/pl/blog/jak-uzyc-automatycznego-nawlekacza-1552647886.html).

Jego formy zdobycia, to bez wątpienia postać mp3, a także na płytce CD.

Powstały również dodatkowe opcje w pewnych sklepikach Internetowych, w których to odnajdziemy również dodatkowo tak zwaną Fonodedykację od samiutkiego autora! Kwota za tego typu audiobook wynosi w obszarze 40 złotówek, w uzależnieniu od sklepu, w którym to zakupujemy audiobook, a także wspomnianej formy jego odsłuchiwania! Pamiętaj, iż pliki wraz z fonodedykacją zawsze są o wiele droższe, podobnie jak książeczka wraz z podpisem jej autora!