Upominek dla dziesięciolatka

Wybór interesującego podarku dla dziesięciolatka nie jest łatwy, szczególnie jeśli zależy nam , by zabawka nie została bachnięta w kąt. Najbezpieczniej zdecydować się na kupno prezentu zgodnego z zainteresowaniami potomka – wówczas mamy pewność, iż się spodoba.

Poznań

Autor: Marcin Chady
Dzieci w wieku 10 lat powoli kończą już czas dzieciństwa i wkraczają w dojrzewanie. Dla poniektórych może to być początek niełatwego okresu, pełnego krańcowych emocji oraz niezwyczajnych zachowań. U niektórych początek okresu dojrzewania przebiega sukcesywnie i łagodnie. Zdarza się, że zmiana jest niewidoczna dla samych rodziców, jednak w większości przypadków przebiega ona raptownie i jest powodem do niepokoju. Dziesięciolatki stają się coraz bardziej autonomiczne, ale w dalszym ciągu potrzebują pieczy jak też czasu spędzonego wspólnie z rodzicielami. Dziesięciolatki będą mieć już najczęściej jasno określone zamiłowania i poświęcają im ogromną część czasu wolnego, dlatego wybierając podarek dla dziecka w tym wieku koniecznie weźmy pod uwagę to, co kocha i czym się pasjonuje.
Kraków nocą

Autor: YougoPL
Źródło: http://www.flickr.com
Elektroniczne gadżety w dzisiejszym świecie grają bardzo istotną rolę. Uwielbiają je nie jedynie dorośli, ale również dzieci. Świetnie sprawdzają się one w roli podarunku dla dziecka, lecz powinny być dopasowane do wieku. Tylko wtedy będą spełniać swoją funkcję. Prawdziwym hitem pośród młodzików są smartwatche. Kolejnym urządzeniem są okulary 3D.

Starczy, że włożymy do nich smartfon i włączymy stosowną aplikację i można przenieść się w wirtualny świat. Jeżeli potrzebujesz zakupić upominek tradycyjny w formie, proponujemy zestaw „mały iluzjonista”.