Tag Archive: upominek

upominek

Pomysły na prezenty dla mężczyzn

Urodziny, Imieniny, a może dzień chłopaka? Nieważne jaka to uroczystość. Prawda jest taka, że nabycie upominku dla płci męskiej to zmora. Perfumy, książka czy krawat? A może kupon na zakupy bądź praktyczny sprzęt domowy?Przed tematem wyboru prezentu umieszcza nas życie tuż przed urodzinami, imieninami i innymi jubileuszami, a głównie przed świętami – w trakcie zakupowej gorączki w grudniu. Mamy świadomość, że odpowiednio dobrany podarunek poczyni obdarowanemu wiele radości, a nieudany – wprawi w skrępowanie (również obdarowującego). Jakie upominki są mile widziane?

Potrzebujesz użytecznego upominku? – zegarek to bardzo dobry wybór

Niektórzy uznają przesąd, który mówi, iż partnerka nie powinna dawać własnemu partnerowi gadżetu jakim jest zegarek, ponieważ jest to pierwszy krok do ich rozstania. Owy zegarek ma symbolizować odmierzanie czasu, jaki pozostał im do rozłąki. Niezależnie od tego, czy wierzymy w tego typu przesąd, czy też nie, zegarki są bez wątpienia często wybierane jako prezent, który jakby nie patrzeć jest bardzo atrakcyjnym upominkiem.

Ramki na zdjęcia a także inne inspiracje na oryginalne podarunki.

Każdemu z nas wydarzyła się taka sytuacja, iż został przez przyjaciela, znajomego lub kogoś z rodziny zaproszony na urodziny albo inną uroczystość i nie miał zielonego pojęcia, co można tamtej osobie nabyć jako prezent na tę okoliczność. Czasami decydujemy się wówczas wraz z kimś dołożyć się na jakiś większy podarunek.

Oryginalny i wyszukany upominek na urodziny – gdzie warto taki kupić?

Wyszukujesz prezentu na urodziny dla bliskiej Ci osoby? Bezspornie może to nie być takie bezproblemowe, albowiem pomysłów na upominki jest dziś tak wiele, że niekiedy ciężko nam się jest zdecydować co wybrać. Mało tego bez wątpliwości zależy nam na tym, aby jak najlepiej trafić w gust drugiej osoby i zrobić jej przyjemność naszym podarunkiem.