W jaki sposób szybko możesz stać się we własnym mieszkaniu przykładowo kosmonautą lub łowcą zombie?

W życiu nie mniej istotna jak praca jest również możliwość spokojnego wypoczynku, żeby zregenerować siły na następny dzień w pracy lub na uczelni. Dla takich osób, które nie chcą chodzić do pubów czy też na mecze, są ponadto odmienne możliwości.

Mogą sobie po prostu pograć w jakąś komputerową grę.
Aktualnie popularne są różne rozgrywki Internetowe, tzn. takie, w które mogą grać tysiące ludzi w tym samym czasie. Tematyka tych gier jest wszechstronna, jeżeli jedynie chcesz, możesz zostać przykładowo kapitanem jakiegoś statku, wodzem starożytnego plemienia, admirałem na statku kosmicznym albo dowódcą czołgu. Należy jednak mieć w pamięci, że tego typu gry przegladarkowe mogłyby okazać się niezwykle uzależniające i trzeba umieć rozróżniać rzeczywistość od gry. Jeśli jednak to nie jest problemem, to spędzanie czasu w tego typu właśnie sposób to doskonała opcja dla np. jazdy na sankach w długie zimowe wieczory. Zależnie od danej gry w trakcie jej trwania można porozumiewać się z innymi graczami, aby opracowywać różnorodnego rodzaju koalicje oraz spełniać jakieś wspólne działania.
wakacje 2013

Autor: Nacho
Źródło: http://www.flickr.com
berlin

Źródło: www.orlicatravel.pl
Wszystkie tego typu gry są zupełnie bezpłatne, tak w chwili rejestracji, jak i podczas samej rozgrywki. Z drugiej strony w większości z nich można dokupować przeróżne zdolności lub surowce, dzięki jakim gra jest szybsza i przyjemniejsza. Niestety tutaj do zabawy dochodzą prawdziwe pieniądze, a to mogłoby zostać rozpoczęciem nawet poważnych kłopotów finansowych. Jeżeli jednak jesteśmy osobami odpowiedzialnymi, to tego typu gry przegladarkowe to ciekawy sposób na spędzanie wolnego czasu.

Duża część z tego typu gier rozgrywa się w czasie rzeczywistym, dlatego też hipotetycznie nasza chwilowa nieobecność może posiadać zły wpływ na nasze dotychczasowe osiągnięcia w takiej grze.