Wyszukane pomysły na upominek jak np. skok ze spadochronem, jako zabezpieczenie obdarowania wyjątkowym upominkiem

Kto z nas szuka oryginalnego projektu na nietypowy podarunek dla bliskiej osoby. Chcemy żeby podarunek był nowatorski i na długo tkwił w pamięci. Taki upominek, to kwestia bardzo indywidualna i na którą działanie ma dużo czynników.

Wiek, co się lubi, a czego nie, czego bardzo dawno się nie robiło, jakie są marzenia. Warto zadbać by uroczystość była nie

Auto terenowe

Autor: DigitalRalph
Źródło: http://www.flickr.com

tylko możliwością do kupienia kwiatów, ale do rzeczywistej refleksji i zdziałania drugiej personie uciechy, następującej z tego, że się drugą osobę rozumie. Najlepiej kupować spersonalizowane upominki. Takim nietypowym upominkiem może być skok ze spadochronem.

Skoki ze spadochronem są postrzegane jako niebezpieczny i żądający dobrego przygotowania sport. Prawdę mówiąc droga do samodzielnego szybowania w przestworzach nie jest ani skomplikowana, ani długa. Nie jest to również zabawa bardzo niebezpieczna. Wyzwaniem są zwłaszcza pieniądze i przezwyciężenie strachu.

Spadochroniarz

Autor: Photographer Sergy
Źródło: http://www.flickr.com

Zainteresowanie tym sportem rośnie. Szkoły nie wyrabiają się z ilością kursantów ale wynika to z nieodzowności indywidualnego podejścia do szkolenia. Zespoły są paro-osobowej, tak by instruktor mógł zająć się każdym kursantem z osobna.

Następnym oryginalnym podarunkiem jest Off road. Off road (pisane też: offroad, off road) (z ang. poza drogą) jest to sport motorowy polegający na jeżdżeniu celowo przygotowanym autem (samochodem terenowym) po nieutwardzonych drogach. W zależności od terenu, po którym się jeździ rozróżnia się parę odmian off-roadu: Off road przeprawowy, gdzie odcinki tras danego rajdu lub floryda legionowo imprezy podzielone na parę klas (w zależności od specyfiki terenu oraz auta które ma brać udział w pokonywaniu wybranej trasy): turystyczna, sport, adventure, extreme. Jeżeli obdarowywana osoba nie lubi poruszać się utartymi szlakami a wydeptane ścieżki nie są dla Niego to jest to jak najbardziej odpowiedni podarunek.

Kolejnym znakomitym prezentem jest kitesurfing (także kiteboarding) – zobacz Jest to sport wodny, rodzaj surfingu, technicznie podobny do windsurfingu, jednak różni się trochę w sposobie prowadzenia deski. Prowadzi się ją tak jak podczas jazdy na fali, na krawędzi (podobnie do snowboardu), w windsurfingu jednakże deska prowadzona jest płasko. Od tego ostatniego różni się też konstrukcją pędnika. Tu używana jest odmiana latawca trzymanego przez żeglującego kitesurfera w znacznej odległości, na barze przypinanym do trapezu (uprzęży) zakładanego przez kitesurfera. Sport ten uprawiany jest również na akwenach słodkowodnych jak i morskich. Prezenty nienamacalne i nieoczywiste dadzą przyjemność każdemu, niezależnie od wieku. Znakomicie wpisują się w potrzeby współczesnego faceta, który bardziej zapamięta określone przeżycie, niż konkretną rzecz, bez względu na to, jak kosztowna ona będzie. Sprawdź kurs kitesurfingu na półwyspie Helskim – kurs kitesurfingu.

Wybierając podarunek dla chłopaka lepiej dać ponieść się wyobraźni i puścić wodze fantazji. W miejsce prezentów namacalnych, lepiej jest wybierać coś nieoczywistego, co nie będzie miało możliwości pokryć się kurzem.